Egzamin ósmoklasisty 2022

W dniach 24, 25 i 26 maja 2022 r. uczniowie naszej szkoły z klasy VIII, tak jak wszyscy ich  rówieśnicy, pisali egzamin z  j.  polskiego, matematyki i języka obcego; w naszej szkole był to tylko język angielski.

Podczas egzaminów nasza młodzież uporała się z towarzyszącym każdego dnia stresem i podjęła wyzwanie, aby wypaść jak najlepiej  na egzaminie i móc wybrać w dalszym etapie kształcenia wymarzoną szkołę. A w tych trudnych dniach naszych uczniów dzielnie wspierały Pani dyrektor Agnieszka Śledź – przewodnicząca zespołu egzaminacyjnego, pani Elżbieta Goławska – zastępca przewodniczącej zespołu egzaminacyjnego, wychowawca klasy pan Damian Antoniuk i zespoły nadzorujące. Na wyniki egzaminu będziemy musieli poczekać do 1 lipca 2022 r. Do pracy w zespołach nadzorujących w Zespole Szkół w Gołaszynie zostały powołane pani Agata Kaciłowicz i pani Anna Gajda.

Życzymy naszym uczniom powodzenia i trafnych wyborów dalszej drogi kształcenia.

Zdjęcia p. Małgorzata Juszczyńska