Festyn integracyjny z okazji Dnia Dziecka

W dniu 1 czerwca, kiedy świat obchodzi święto dzieci, w naszej szkole dzieci i młodzież bawiły się na szkolnym boisku – było zdrowo i sportowo. Już z rana wszystkich przedszkolaków i uczniów serdecznie powitała Pani dyrektor Agnieszka Śledź i przekazała im moc serdecznych życzeń i pozdrowień, do których również dołączyła się przewodnicząca Rady Rodziców – p. Monika Nowak.

Co prawda, bardzo często spoglądaliśmy w niebo, bo prognozy były niepokojące, ale deszczyk nie spłatał nam figla, a więc szkolne boisko przeżyło oblężenie – gry zespołowe, zabawy w grupach rówieśniczych, przeciąganie liny, gdzie zwycięzcami okazali się uczniowie klasy… V! i wiele innych sportowych atrakcji pod czujnym okiem pań wychowania fizycznego i wychowawców.

Strzałem w dziesiątkę była zjeżdżalnia – dmuchaniec, przed którą wciąż ustawiały się kolejki chętnych do zabawy, tu swoich możliwości próbowały nie tylko najmłodsze dzieci, ale młodzież też świetnie bawiła się na dmuchawcu.

O ucztę dla ciała zatroszczyła się Rada Rodziców i przygotowała niezwykle urozmaicone przekąski, słodkości i napoje dla trochę zmęczonych, ale zadowolonych dzieci.

Humory im dopisywały, zabawy integracyjne wprowadziły ich w świetny nastrój, wszyscy mieli świadomość, że tegoroczny Dnia Dziecka wniósł wiele radości, uśmiechu i satysfakcji ze wspólnie spędzonego czasu.

Zdjęcia: p. Małgorzata Juszczyńska, p. Joanna Papiewska, p. Elżbieta Goławska, p. Agata Kaciłowicz