Finał rejonu w mini koszykówkę chłopców

W dniu 28 marca w Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej odbył się półfinał wojewódzkich Igrzysk Dzieci w mini piłkę koszykową chłopców rejonu Biała Podlaska.
Uczniowie Zespołu Szkół w Świdrach pojechali tam jako zwycięzcy powiatu łukowskiego. Chłopcy w składzie: Piotr Filutowski, Maciej Gałach, Rafał Łobejko, Krystian Śledź, Dawid Świderski i Michał Zabłocki z klasy VI, Filip Matusiak, Bartosz Piekarski, Adam Suchodolski z klasy IV oraz Adrian Marciniak z klasy VII stawiali dzielnie czoła zawodnikom ze Szkoły Podstawowej w Parczewie i Szkoły Podstawowej w Konstantynowie. Gra czasami była bardzo wyrównana, ale niestety tym razem się nie powiodło. Zawodnicy z naszej szkoły ostatecznie zajęli czwarte miejsce.
Dyplomy i gratulacje wszystkim uczestnikom wręczył osobiście prezydent miasta Białej Podlaskiej p. Michał Litwiniuk.
Skład drużyny uzupełniali: Antoni Kożuchowski, Gabriel Osiński i Szymon Sulowski z klasy IV.
Zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za trud i sportowy wysiłek w zdobywaniu kolejnych szczebli rywalizacji sportowej.
Uczniów do zawodów przygotowały nauczycielki wychowania fizycznego p. Jolanta Conkała, a ucznia z klasy VII p. Dorota Mościcka.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała