Gminny konkurs plastyczny „Kapelusz Pani Wiosny”

Przedszkole w Świdrach wzięło udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie oraz Zespół Szkół w Dąbiu, którego celem było rozwijanie zainteresowania wśród dzieci różnymi technikami plastycznym, kreatywności oraz uwrażliwianie na piękno pory roku jaką jest wiosna. Dzieci wykonały wraz ze swoimi rodzicami przepiękne kapelusze, z których trzy zostały oddane do Przedszkola w Dąbiu. Z pozostałych wykonana została piękna dekoracja w Przedszkolu w Świdrach. Łączna liczba prac 24.
Pierwszego Dnia Wiosny wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie nagrody wręczone przez panią dyrektor Agnieszkę Śledź i nauczycieli organizujących konkurs w przedszkolu: Martę Kulik, Annę Wakułę, Ewelinę Durkę, Marzenę Dudzińską. 27 marca trzy dziewczynki otrzymały nagrody z Zespołu Szkół w Dąbiu za udział w konkursie i były to Aleksandra Suchodolska, Zofia Zalewska, Lilianna Suchodolska.

Lista uczestników:

Grupa 5,6 latków: Zabłocki Miłosz, Skrzek Aleksandra, Gajek Michał, Suchodolski Marcel, Dybciak Marcelina, Szaniawska Alicja, Zabłocki Wiktor, Świderski Arkadiusz, Zalewski Antoni, Suchodolska Aleksandra.

Grupa 4,5 latków: Szczygielska Maria, Radzikowski Julian, Cegiełka Maja, Karwowska Alicja, Zabłocka Zuzanna, Kacprzak Dawid, Baran Antoni, Zabłocka Alicja, Suchodolska Lilianna.

Grupa 3,4 latków: Zabłocki Karol, Radzikowski Mikołaj, Gajek Piotr, Zalewska Zofia, Dybciak Malwina.

Zdjęcia: p. Marta Kulik, p. Marzena Dudzińska, p. Anna Wakuła.