Gminny Konkurs Wiedzy „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Czytelniczy Konkurs Wiedzy „Moja Mała Ojczyzna” został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łukowie. Polegał on na wyszukiwaniu w Internecie informacji dotyczących naszej gminy i powiatu. W konkursie wzięło udział 77 czytelników z całej gminy, w tym aż 28 uczestników z naszej szkoły, a siedmiu zdobyło nagrodę. Do udziału w konkursie uczniów zmotywowała p. Marzena Szczygielska-bibliotekarz szkolny. Wręczenie nagród odbyło się 6 czerwca w „Leśnym Zespole Rekreacyjno-Edukacyjnym AMONIT” w Klimkach podczas VIII Gminnego Dnia Dziecka. Z tej okazji organizatorzy przyznali również nagrody dla wszystkich uczestników konkursu. Osoby, które nie mogły uczestniczyć w uroczystości, otrzymają je w szkole.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.

Zdjęcia p. Marzena Szczygielska