Gry i zabawy z okazji Dnia Dziecka – Talent Show – wyjście do Domku Myśliwego „Niedźwiedź”

W dniu 1 czerwca 2023 r. z okazji Dnia Dziecka wszystkich zgromadzonych na placu szkolnym powitały pani dyrektor Agnieszka Śledź i pani przewodnicząca Rady Rodziców Monika Nowak; złożyły dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta i w radosnej, pełnej entuzjazmu atmosferze rozpoczęliśmy imprezę. Uczniowie klas V i VII wraz ze swymi wychowawcami udali się do Domku Myśliwego „Niedźwiedź”, gdzie skorzystali z gościnności Koła Łowieckiego. Dniu Dziecka towarzyszyło wiele atrakcji – gry i zabawy sportowe, wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary Dawida Suchodolskiego, zabawy i pląsy taneczne oraz plener malarski w wykonaniu uczniów klasy V. Na chwilę odwiedziła nas również Pani dyrektor, by wspólnie świętować 1 czerwca. Wszyscy bawili się doskonale, a rodzice zadbali o pyszny poczęstunek – były owoce, kiełbaski, napoje, lody; a o tę ucztę zadbali rodzice – p. Monika i Jerzy Nowakowie, p. Paweł Ptasiński, p. Magdalena Piekarska i p. Ewa Szczygielska.

Uczniowie i wychowawcy podziękowali rodzicom za przygotowanie imprezy z okazji Dnia Dziecka i wszyscy w doskonałych humorach udali się w drogę powrotną.

Zdjęcia: p. Elżbieta Goławska, p. Jolanta Conkała.