HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW KLASY VIII
Dzień tygodnia | Data | Godziny konsultacji | Imię i nazwisko nauczyciela | Miejsce konsultacji |
Poniedziałek | 08.06.2020 r. | 13.00 – 14.00
13.00 -14.00 |
Damian Antoniuk
Agata Zarzycka |
Sala nr 22
Sala nr 24 |
15.06.2020 r. | 14.00 – 15.00
14.00 – 15.00 |
Elżbieta Goławska
Agnieszka Śledź |
Sala nr 23
Sala nr 24 |
|
22.06.2020 r. | 13.00 – 14.00
13.00 – 14.00 |
Damian Antoniuk
Sylwia Gajo |
Sala nr 22
Sala nr 23 |
|
Wtorek | 09.06.2020 r. | 13.00 – 15.00
14.00 – 15.00 |
Małgorzata Juszczyńska
Jolanta Conkała |
Sala nr 22
Sala nr 24 |
Środa | 10.06.2020 r. | 13.00 – 15.00
14.00 – 15.00 13.00 – 14.00 |
Elżbieta Goławska
Jadwiga Smorczewska Marianna Łukasik |
Sala nr 23
Sala nr 24 Sala nr 22 |
Piątek | 19.06.2020 r. | 14.00 – 15.00
14.00 – 15.00 13.00 – 14.00 |
Ewa Osiak
Dorota Mościcka Marzena Szczygielska |
Sala nr 24
Sala nr 23 Sala nr 22 |
HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW KLAS IV-VII
Dzień tygodnia | Data | Godzina konsultacji | Imię i nazwisko nauczyciela | Miejsce konsultacji |
Poniedziałek | 08.06.2020 r | 13.00-14.00 | Jolanta Conkała Beata Głuchowska
Agata Zarzycka |
Sala nr 24
Sala nr 23 Sala nr 24 b |
13.00 – 15.00 | Damian Antoniuk
Jolanta Conkała |
Sala nr 22
Sala nr 24 |
||
15.06.2020 r. | 13.00 – 15.00
13.00 – 14.00 |
Damian Antoniuk
Sylwia Gajo |
Sala nr 22
Sala nr 24 |
|
22.06.2020 r. | 14.00 – 15.00
14.00 – 15.00 |
Elżbieta Goławska
Elżbieta Soszka |
Sala nr 23
Sala nr 24 |
|
Wtorek | 09.06.2020 r. | 13.00-14.00
13.00-14.00 11.30 – 13.00 11.30 – 13.00 |
Elżbieta Goławska
Małgorzata Juszczyńska Agnieszka Śledź Marianna Łukasik |
Sala nr 23
Sala nr 22 Sala nr 28 Sala nr 27 |
14.00 – 15.00 | Elżbieta Goławska | Sala nr 23 | ||
Środa | 10.06.2020 r. | 13.00-14.00 | Jadwiga Smorczewska | Sala nr 24 |
14.00 – 15.00 | Marianna Łukasik | Sala nr 24 | ||
Piątek | 19.06.2020 r. | 13.00 – 14.00
13.00 – 14.00 |
Dorota Mościcka
Ewa Osiak |
Sala nr 22
Sala nr 24 |
14.00 – 15.00 | Marzena Szczygielska | Sala nr 22 |