I miejsce w X Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół dla ucznia naszej szkoły

W dniu 26 maja odbył się X Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gręzówce. Zainteresowani rozgrywkami byli zawodnicy z różnych regionów, większość z nich należała do klubów i  posiadała kategorie. Dyplomy i nagrody rzeczowe przyznawane były dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i dla dorosłych. Zawodnicy podziwiali doskonałą organizację imprezy.

Naszą szkołę reprezentował uczeń z kl. VI Mariusz Goławski, który zdobył I miejsce z Gminy Łuków i IV w klasyfikacji Szkół Podstawowych. Dyplom i piłka nożna to nagrody, które dopingują do doskonalenia gry i mobilizują do uczestnictwa w innych turniejach.