Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt – I miejsce

W dniu 19 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej w Gołaszynie odbyły się zawody sportowe, Igrzyska Dzieci w mini piłkę nożną dziewcząt. Z naszej szkoły na zawody udały się: Lena Krasnodębska, Oliwia Nowak, Lena Sosnowska, Patrycja Szczygielska z klasy V i Alicja Gałach, Kamila Krasnodębska, Nikola Suska, Amelia Zalewska z klasy VI. Dziewczęta zagrały mecze z Dąbiem, Czerślą, Strzyżewem i Gołaszynem. O końcowych wynikach zadecydowały strzały karne i tu lepsze okazały się dziewczęta z naszej szkoły i ostatecznie zajęły I miejsce w Gminie Łuków.

W dniu 27 kwietnia 2023 r. dziewczęta zmierzą się na kolejnych zawodach na szczeblu powiatowym.

Wszystkim zawodniczkom z klasy V i VI serdecznie dziękujemy i w kolejnych meczach życzymy im dużej ilości bramek strzelonych do bramki przeciwnika.

Uczennice zostały przygotowane przez nauczyli wychowania fizycznego: panią Jolantę Conkała i panią Dorotę Mościcką.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała, p. Dorota Mościcka