II MIEJSCE CHŁOPCÓW W FINALE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

24 marca 2023 r. w Łukowie odbył się Finał Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Zabłocki, Rafał Łobejko, Piotr Filutowski, Maciej Gałach, Krystian Śledź, Dawid Świderski, Szymon Dybciak i Adrian Marciniak. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie, niestety mimo ciężkiej walki nie udało się ich pokonać. Kolejny mecz  jednak okazał się dla nas zwycięski.

Ostatecznie nasza drużyna zajęła II miejsce w Finale Powiatu w piłce ręcznej chłopców.

Zawodnikom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za trud, wolę walki i tak wysoki wynik w grach drużynowych.

Chłopców do zawodów przygotowały p. Jolanta Conkała i p. Dorota Mościcka – nauczyciele wychowania fizycznego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia p. Dorota Mościcka