II miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Nożnej Dziewcząt i II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt

Dnia 9 maja 2019r. dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Natalia Zabłocka, Katarzyna Świderska, Amelia Dybciak, Joanna Kazanecka, Marta Goławska, Aleksandra Czechowska, Angelika Kożuchowska, Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska wzięły udział  w  turnieju  mini  piłki  nożnej  w  Gołaszynie.  Dziewczęta  zawody  zakończyły na II miejscu, awansując do powiatowego turnieju.

Powiatowy turniej odbył się 14 maja 2019r. SP nr 3  w Łukowie. Dziewczęta wygrały ze Szkołą Podstawową w Zalesiu oraz Szkołą Podstawową w Staninie. Jednak ostatni mecz przegrały z Hutą Dąbrową i w ostatecznej rywalizacji uplasowały się na II miejscu.

Opiekunem dziewcząt była pani Dorota Mościcka.