„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…..”

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny i radosny. Świąteczny nastrój zapanował również 18 grudnia 2020 roku w grupie przedszkolnej „Motylki”. Tego dnia dzieci  przyszły odświętnie ubrane, a w sali od rana było słychać dźwięki kolęd i pastorałek. O godzinie 10.00 powitaliśmy Panią dyrektor Agnieszkę Śledź. Dzięki występom dzieci przenieśliśmy się do Betlejemskiej szopki i zostaliśmy wprowadzeni w nastrój oczekiwania. Pani dyrektor pochwaliła dzieci i łamiąc się z nimi opłatkiem, złożyła życzenia dla nich i ich rodzin. Życzyła radosnych i błogosławionych świąt w tym trudnym czasie pandemii, szybkiego powrotu do normalności.

Życzymy odwagi i cierpliwości, wrażliwości serca i wszystkiego dobrego – Wychowawczynie grupy „Motylki”  p. Anna Wakuła i p. Sylwia Gajo