,,Jestem bezpieczny, bo słucham Komisarza Misia”

,,Jestem bezpieczny, bo słucham Komisarza Misia” to tytuł konkursu plastycznego dla dzieci z klas I – III, w którym udział wzięło ponad 70 uczniów ze szkół na terenie Gminy Łuków; jego celem było ukazanie zagrożeń związanych z zażywaniem zakazanych substancji, niebezpieczeństw wynikających z korzystania z Internetu, kształtowanie pozytywnych postaw wobec funkcjonariuszy Policji oraz bezpieczeństwa w naszym regionie widzianymi oczami najmłodszych uczniów.
Konkurs został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Łukowie oraz Gminę Łuków.
W dniu 21 grudnia 2022 r. w Urzędzie Gminy Łuków zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody przez komendanta Policji Powiatowej w Łukowie Leszka Misiaka, zastępcę wójta Gminy Łuków Wojciecha Szczygła, sierżanta sztabowy Piotra Safiańskiego, młodszą aspirant Agatę Mućka. Z naszej szkoły wyróżnienie zdobyła Zuzanna Świderska, a udział wzięli również Monika Karwowska, Kaja Kazanecka, Nadia Zabłocka, Alan Osiński – uczniowie klasy III, którzy chętnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

Szkolną akcję konkursową koordynowała p. Elżbieta Soszka.