Klasa 4 na spotkaniu autorskim z panem Grzegorzem Kasdepke

W ramach Tygodnia Bibliotek, pani Marzena Szczygielska zaproponowała uczniom klasy 4 udział  w spotkaniu autorskim z pisarzem książek dla dzieci i młodzieży, Grzegorzem Kasdepke. W czasie spotkania pan Grzegorz odpowiadał o swojej twórczości, o swoim życiu, o początkach pisania. Przez całe spotkanie pisarz bardzo chętnie odpowiadał na różne pytania licznie zgromadzonych uczestników spotkania – kilkuletnich   czytelników.   Uczniowie   naszej  szkoły  również  aktywnie  włączyli  się  w zadawanie pytań. Dzieci miały możliwość wysłuchania wspaniałej opowieści pisarza o jego ulubionych książkach, dzieciństwie, a nawet kolorach, czy lodach. Na koniec spotkania pan Grzegorz Kasdepke rozdawał autografy i podpisywał małym czytelnikom dedykacje w swoich książkach. Wśród nich znalazły się również książki z naszej biblioteki, które dzieci  wzięły na spotkanie. Uczniom klasy 4 bardzo podobało się spotkanie z prawdziwym pisarzem.

Wyjazd na to spotkanie współorganizowała pani Dorota Mościcka, dzięki której wydarzenie zostało utrwalone na zdjęciach, i pani Małgorzata Juszczyńska.