Konkurs plastyczny „Walentynka”

Dzieci   z   przedszkola   wzięły   udział   w  Przedszkolnym  Konkursie  Plastycznym  pt. „Walentynka”. Celami konkursu było rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne w różnych technikach i formach oraz prezentacja technik plastycznych oraz promocja młodych talentów. Zadaniem uczestników było wykonanie  Walentynki  dowolną  techniką.  Prace,  które otrzymaliśmy były pomysłowe i oryginalne. Dnia 15 lutego 2021 r. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy oraz małe upominki.

Prace  Zuzanny  Kazaneckiej  z  grupy  Pszczółki  (I  miejsce) i Jana Krasnodębskiego z grupy Motylki (II miejsce) zostały przesłane do Ogólnopolskiego Konkursu, który odbędzie się w Mysłowicach. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do brania udziału w podobnych konkursach.