Koszykarskie zmagania

W dniu 01.02.2023 r. w Zespole Szkół w Zalesiu odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówkę dziewcząt. Na miejsce rozgrywek stawiły się cztery drużyny z Czerśli, Ról, Świdrów i Zalesia. W systemie rozgrywek „każdy z każdym” dziewczęta z naszej szkoły wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce w Gminie Łuków.

Zwycięstwo to dało im awans na zawody powiatowe, które odbędą się na początku marca. Drużynę naszą reprezentowały: Maja Ptasińska, Julia Łazuga, Gabriela Zabłocka, Amelia Machniak i Iga Zabłocka z klasy VII oraz Klaudia Nurzyńska i Oliwia Szaniawska z klasy VIII.

Zawodniczkom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą grę i godne reprezentowanie naszej szkoły. Trzymamy mocno kciuki za dalsze zwycięstwa.

Dziewczęta do zawodów zostały przygotowane przez p. Jolantę Conkała i p. Dorotę Mościcką.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała