„Mądrości małych gości” – koncert muzyczny Małej Orkiestry Dni Naszych

W dniu 29 listopada 2019 r. naszą szkołę odwiedzili artyści Małej Orkiestry Dni Naszych. Koncert obejrzeli i wysłuchali uczniowie klas I – VIII i dzieci z przedszkola. To nowy spektakl muzyczny, tym razem traktujący o niebezpiecznej modzie na smartfony, które są plagą społeczeństwa i niestety, „zastępują” ludziom przyjaciół oraz często niszczą zdrowe relacje międzyludzkie. Aby było coś dla ducha i ciała – artyści propagowali również zdrowy styl odżywiania, zachęcali do spożywania codziennie owoców i warzyw, które są źródłem witamin i minerałów – czyli zdrowia.

Wszystko było jak zwykle – radość, poczucie humoru, przesłanie artystyczne koncertu oraz treści dostosowane do wieku odbiorców. Artyści potrafią zachwycić najmłodsze dzieci i uczniów klas starszych; toteż ich koncerty cieszą się niezwykłą popularnością.

Zdjęcia p. Barbara Gajo