Mecz piłki siatkowej Verva Warszawa – Skra Bełchatów

22.02.2020 r. po raz kolejny  uczniowie Zespołu Szkół w Świdrach wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 2 w Łukowie udali się do Warszawy na mecz piłki siatkowej pomiędzy Verva  Warszawa, a Skra Bełchatów. Uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć piłkę siatkową w najlepszym wydaniu, albowiem spotkały się drużyny, które grają w najwyższych ligach w Polsce a zawodnicy tych drużyn są również członkami kadry narodowej. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Na zakończenie meczu wszyscy, którzy mieli ze sobą maskotki po zapowiedzi spikera wyrzucili je na boisko, a wolontariusze przekazali je dla dzieci chorych na raka, był to wspaniały gest kibiców. Wszyscy uczestnicy wyjazdu świetnie się bawili i z niecierpliwością oczekują na kolejną możliwość kibicowania. Wyjazdy na mecze siatkówki wpisujemy na stałe do naszego szkolnego kalendarza.

Opiekunami wycieczki były p. Dorota Mościcka i p. Małgorzata Juszczyńska.

Zdjęcia p. Dorota Mościcka