Mikołaj z wizytą w przedszkolu

„ Święty Mikołaju- bardzo się cieszymy, od dawna czekamy na twe odwiedziny…..”

Od   rana  dzieci  w  przedszkolu  z  niecierpliwością  czekały  na  wyjątkowego  gościa  i nasłuchiwały jego kroków. I udało się, do każdej grupy przedszkolnej zawitał Mikołaj. Pomimo braku białego śniegu, jak co roku przybył na czas. Sygnałem, że gość się zbliża był dźwięk dzwonka. Dzieci zaśpiewały mu piosenki i recytowały wierszyki przygotowane specjalnie  na to spotkanie. Każde dziecko dostało prezent, a przy okazji mogło zadać pytanie Mikołajowi i porozmawiać z nim. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Na twarzach dzieci malowała się radość i przejęcie. Jak co roku to wydarzenie wywiera ogromny wpływ na najmłodszych. Chociaż  ten  rok  jest  inny  od  pozostałych,  cieszymy  się, że tradycja i Mikołaj pozostali niezmienni, a my mogliśmy uczestniczyć w tym spotkaniu.

Do następnego roku…. Czekamy Mikołaju.

Zdjęcia: p. Marta Kulik, p. Agata Kaciłowicz, p. Anna Wakuła, p. Sylwia Gajo, p. Jolanta Wiszniewska- Celińska