Mistrz słówek

W grudniu 2022 roku chętni uczniowie klas IV – VIII przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań Mistrzem Słówek” zorganizowanym przez Lingos (platforma do nauki słówek z języka angielskiego).

Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do poszerzenia wiedzy i doskonalenia sprawności językowych, oraz motywacja do nauki nowych angielskich słówek i wyrażeń. Konkurs miał formę 60 minutowego testu składającego się z zadań zamkniętych, otwartych i był podzielony na trzy poziomy zaawansowania dostosowanych do kategorii wiekowej.

W naszej szkole do konkursu przystąpiło 16 uczniów.

Dominik Guzek, Wiktoria Grzywacz i Dawid Suchodolski zostali laureatami w swojej kategorii zajmując pierwsze miejsca w Polsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udział w konkursie w przyszłym roku.

Serdecznie dziękujemy pani Annie Gajda za opiekę podczas konkursu.

Koordynatorki konkursu: p. Sylwia Gajo i p. Agata Kaciłowicz.