„Mistrz wiedzy SKO!”

W dniach 15 marca – 30 kwietnia 2023 r. został przeprowadzony ogólnopolski Test SKO w ramach „Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli”. Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności z klas I – VII i nie tylko oni, przystąpili do testu sprawdzającego poziom wiedzy z zakresu: ekonomii, ekologii, zdrowego stylu życia, oszczędzania, przedsiębiorczości, cyberbezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy. Test był prezentowany na platformie szkolneblogi.pl oraz na stronie Banku PKO BP. Każdy uczeń odpowiadał na 10 pytań w poszczególnych kategoriach wiekowych. Po uzyskaniu przynajmniej 7 poprawnych odpowiedzi, można było zdobyć Dyplom Mistrza Wiedzy SKO.
Z naszej szkoły wzięło udział 103 uczniów, którzy otrzymali dyplomy potwierdzające pozytywne zaliczenie testu. Z  rozmów z  uczniami wynika, że test nie był trudny, a rozwiązując go, można było nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, ale również dużo się nauczyć.
Mistrza wiedzy SKO zdobyli wszyscy uczniowie kl. I – VII.

Opiekunowie SKO – p. Elżbieta Soszka i p. Dorota Mościcka – serdecznie dziękują uczniom za udział w teście, a nauczycielom za zaangażowanie się i sprawny przebieg ogólnopolskiego testu SKO.

Zdjęcia p. Elżbieta Soszka, p. Agata Kaciłowicz