MISTRZYNIE POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

Dnia 25.04.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie odbył się Finał Powiatu Łukowskiego w piłce nożnej dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały: Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska, Joanna Toporowicz, Julia Łazuga, Gabriela Zabłocka, Iga Zabłocka, Maja Ptasińska, Amelia Machniak. O awans do zawodów rejonowych walczyły drużyny z: SP Świdry, SP Huta Dąbrowa, SP nr 1 Łuków, SP nr 5 Łuków, SP Strzyżew.

W pierwszej fazie zawodów odbyły się mecze eliminacyjne w dwóch grupach. Następnie zwycięzcy grup zagrali mecz o I miejsce, a drużyny, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach eliminacyjnych stoczyli bój o III miejsce.

Turniej zakończył się dla nas wspaniale. Dziewczęta zajęły I miejsce, zostały Mistrzyniami Powiatu Łukowskiego i tym samym uzyskały awans na zawody rejonowe.

Dziewczętom gratulujemy wygranej i awansu, życzymy dalszych sukcesów oraz dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Uczniów do zawodów przygotowały p. Jolanta Conkała i p. Dorota Mościcka.