Nagroda dla Krzysztofa

19 marca 2014 roku w Urzędzie Gminy Łuków odbyło się spotkanie najlepszych sportowców szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w roku szkolnym 2013/14 osiągnęli sukcesy na zawodach szczebla wojewódzkiego i wyżej.

W tej niewielkiej grupce sportowców znalazł się Krzysztof Sulowski uczeń naszej szkoły.

W dniu 9 października 2013 r. na indywidualnych zawodach w biegach przełajowych zorganizowanych przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy Krzysztof na dystansie 1000 m. zajął VI miejsce.

Sukces Krzysztofa został doceniony nagrodą Wójta Gminy Łuków. Pan Wójt pogratulował Krzysztofowi VI miejsca i podziękował za osiągnięcia w dziedzinie sportu, jednocześnie życząc dalszych wspaniałych sukcesów sportowych.

Na uroczystość wręczenia nagród i stypendiów zostali zaproszeni również rodzice sportowców, trenerzy i nauczyciele, którzy przyczynili się wspólnie do tego sukcesu.

Nauczycielem, który przygotował Krzysztofa Sulowskiego do tego i innych sukcesów sportowych jest Jolanta Conkała.