Nagrody Wójta Gminy Łuków

W dniu 14.03.2019 r. w Urzędzie Gminy Łuków odbyło się spotkanie podsumowujące starania uczniów w I semestrze roku szkolnego 2018/19 pod względem nauki i wyników sportowych.   Wśród   nagrodzonych   znalazło   się   sześciu   uczniów  Zespołu  Szkół  w Świdrach.
Kacper Ptasiński – kl. VII, Kacper Dybciak, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski i Piotr Szczygielski uczniowie klasy VIII, są to uczniowie, którzy z rąk p. wójta Mariusza Osiaka otrzymali nagrody pieniężne i podziękowanie za sukcesy sportowe w lekkiej atletyce. Uczniów we wszystkich zmaganiach wspierała i przygotowała p. Jolanta Conkała, nauczyciel wychowania fizycznego.
Całej   szóstce   dziękujemy   za   godne  reprezentowanie  szkoły.  Gratulujemy  nagrody  i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała