Nauczanie zdalne od 20 grudnia 2021 r.

Dyrektor Zespołu Szkół w Świdrach informuje, że od 20.12.2021 r. do 22.12.2021 r. i od 3.01.2022 r. do 5.01.2022 r. (poza okresem przerwy świątecznej), dla wszystkich klas I – VIII prowadzone będzie zdalne nauczanie. Uczniowie wracają do szkoły 10 stycznia 2022 r. Przypominam, że 7 stycznia 2022 r. jest w naszej szkole dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.
Obecność dzieci na lekcjach zdalnych jest obowiązkowa. Zajęcia odbywać się będą zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć. Podczas nauczania zdalnego, jeśli nie ma nauczyciela (z powodu choroby), nie zawsze będzie możliwe zorganizowanie zastępstwa i w tym jedynym przypadku uczeń może mieć tzw. ”okienko”. Podstawowym komunikatorem uczniów i ich rodziców z nauczycielami jest dziennik elektroniczny. Zajęcia zdalne będą odbywać się na platformie MS Teams, która umożliwia prowadzenie lekcji on-line, naukę w zintegrowanym notesie zajęć, realizację zadań i ćwiczeń.

Przedszkole pracuje w trybie stacjonarnym.