O krok od zwycięstwa

W dniu 10 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej chłopców. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy VI – Michał Zabłocki, Piotr Filutowski, Rafał Łobejko, Krystian Śledź, Dawid Świderski, klasy VII – Adrian Marciniak oraz uczniowie klasy IV – Filip Mateusiak. Chłopcy dzielnie walczyli o każdą bramkę. Zremisowali z SP nr 1 w Łukowie, z SP w Aleksandrowie i wygrali z SP w Staninie. Zacięta rywalizacja dla uczniów naszej szkoły zakończyła się zajęciem II miejsca w powiecie łukowskim, co jest ogromnym zwycięstwem.
Dodatkowe rezerwy na zawodach pełnili uczniowie klasy IV – Gabriel Osiński, Bartosz Piekarski, Adam Suchodolski i Szymon Sulowski.
Chłopcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły oraz życzymy kolejnych sukcesów.
Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego – Jolanta Conkała.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała