Od 26 kwietnia 2021 r. powrót dzieci z klas I-III do szkoły w systemie hybrydowym

Od poniedziałku, tj. 26 kwietnia 2021 r. uczniowie klas I-III szkół podstawowych w 11 województwach przejdą na nauczanie hybrydowe. Podczas konferencji prasowej Minister Zdrowia poinformował, że od 26 kwietnia 2021 r. w 11 województwach nastąpi poluzowanie obowiązujących obostrzeń. Dotyczy to między innymi województwa lubelskiego. Uczniowie klas I-III szkół podstawowych będą uczyli się w systemie hybrydowym, natomiast uczniowie klas IV-VIII kontynuować będą nauczanie zdalne. W związku z obowiązującymi przepisami  w naszej szkole obowiązywać będzie od 26 kwietnia 2021 r. do odwołania poniższy harmonogram prowadzenia zajęć.

Dzień  tygodnia Klasa I Klasa II Klasa III
Poniedziałek Zajęcia prowadzone     w szkole Nauczanie zdalne Zajęcia prowadzone   w szkole
Wtorek Zajęcia prowadzone  w szkole Zajęcia prowadzone        w szkole Nauczanie zdalne
Środa Zajęcia prowadzone  w szkole Zajęcia prowadzone        w szkole Nauczanie zdalne
Czwartek Zajęcia prowadzone  w szkole Zajęcia prowadzone        w szkole Nauczanie zdalne
Piątek Nauczanie zdalne Zajęcia prowadzone        w szkole Zajęcia prowadzone   w szkole

Dyrektor zorganizuje opiekę w szkole dla dzieci, które w danym dniu realizują zajęcia na terenie szkoły, na wniosek rodziców. Wniosek prosimy przesłać na pocztę elektroniczną szkoły: spswidry@o2.pl do piątku, tj. do 23.04.2021 r.  do godz. 12.00.

Nadal obowiązuje reżim sanitarny.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim wytrwałości w tym trudnym czasie.
Dyrektor Zespołu Szkół w Świdrach
Agnieszka Śledź