Oj dadaże, oj babaże, niechaj przyszłość się ukaże

Andrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 23 listopada 2016r. w Zespole Szkół w Świdrach odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez panie Annę Gajdę i Barbarę Gajo. Wróżki z klasy VI Kinga Zając
i Zuzanna Filutowska wprowadziły zebranych w tematykę obchodów andrzejek, pochodzenie święta i tradycje z nim związane. Na uczniów czekały specjalnie przygotowane na tę okazję wróżby. Każdy mógł poznać swoją przyszłość, zawód i to co go czeka za kilka lat. Przez cały czas uczniowie naszej szkoły bawili się w rytm skocznej muzyki. Wróżby były miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Oczywiście wierzymy, że wszystkie się spełnią, a zwłaszcza te dobre. Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć to pamiętajmy, że następne andrzejki już za rok. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracja andrzejkowa sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.