Pamiętamy o Seniorach

Uczniowie naszej szkoły,  członkowie SKO mają wielkie serce! Lubią pomagać i chętnie angażują się w działania mające na celu wspieranie lokalnej społeczności. Dlatego dołączyli   do   akcji   MEN  –   „Razem   na   Święta!”.   Postanowili   zaangażować   się   w następujące działanie: przekazanie własnoręcznie wykonanych upominków seniorom ze swojego najbliższego otoczenia.
W dniu 22 grudnia 2019 r. w naszej Kaplicy po niedzielnej Mszy św. złożyli Seniorom życzenia i obdarowali własnoręcznie wykonanymi upominkami, a były to karty świąteczne z życzeniami, pudełeczkami ze słodką niespodzianką i choinkami.
W okresie świąt Bożego Narodzenia pamiętajmy szczególnie o osobach starszych – naszych rodzicach, babciach, dziadkach, dla których spotkanie z dziećmi i młodzieżą jest niesamowitym przeżyciem, sprawia wiele radości i dostarcza niezapomnianych wzruszeń.

Zdjęcia p. Barbara Gajo