Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie   na  Przedszkolaka  to  wyjątkowa  uroczystość,  która  w  Zespole  Szkół  w Świdrach odbyła się 2 lutego 2021r. Było to ogromne przeżycie dla wszystkich przedszkolaków z grupy „Biedronki”, w szczególności dla najmłodszych, które po raz pierwszy przekroczyły progi przedszkola. Niestety w tym roku, ze względu na trwającą pandemię COVID – 19, w tej uroczystości nie mogli uczestniczyć rodzice. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią dyrektor Agnieszkę  Śledź. Na znak przyjęcia do grona społeczności przedszkolnej dzieci otrzymały dyplomy, medale oraz upominki. Na  zakończenie  uroczystości  Pani  dyrektor  wręczyła  na  ręce  p. Marty Kulik i p. Agaty Kaciłowicz prezenty dla przedszkolaków – nowe zabawki.

Przedszkolakom  gratulujemy, życzymy dużo uśmiechu, radosnych i szczęśliwych chwil każdego dnia pobytu w  przedszkolu, a rodzicom, by zawsze byli dumni ze swoich pociech.

Zdjęcia i filmy p. Marta Kulik