Podsumowanie roku szkolnego 2021/2022 w łączności z Ukrainą

W przeddzień rozdania świadectw tj. 23.06.2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Świdrach spotkali się na sali gimnastycznej w celu pożegnania uczniów z Ukrainy uczących się w naszej szkole. Dodatkowo był to dzień podsumowujący całoroczny trud dydaktyczny, artystyczny i sportowy.
Na wstępie życzenia spokojnych wakacji zostały przekazane dla ucznia klasy I i uczennicy z klasy IV, którzy przybyli w marcu z Ukrainy i odbywali naukę w naszej szkole. Odbyła się krótka część artystyczna wsparta piosenkami o Ukrainie, po której w formie słodkich prezentów podziękowaliśmy Artemowi i Soni.
Kolejnym elementem spotkania były pochwały dla uczniów przekazane przez Panią dyrektor Agnieszkę Śledź.
Pochwały w obecności społeczności szkolnej dotyczyły rzetelnej nauki, godnego reprezentowanie szkoły, wysokich osiągnięć sportowych i 100% frekwencji.
Wśród wyróżnień znalazły się również podsumowania za konkursy plastyczne, czytelnictwo, udział w konkursach informatycznych, z języka angielskiego, praca w wolontariacie i w SKO itd. Pani dyrektor wręczyła także podziękowania uczniom klasy VIII za reprezentowanie naszej szkoły w poczcie sztandarowym.
Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy w tym roku na zawodach sportowych wywalczyli wiele dyplomów, medali i pucharów i dzięki temu przyczyni się do zajęcia przez naszą szkołę II miejsca w Gminie Łuków w kategorii Igrzyska Dzieci klas IV – VI i II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej klas VII – VIII.

Wszystkim uczniom dziękujemy za trud i osiągnięcia oraz życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia p. Małgorzata Juszczyńska