Półfinał wojewódzkich Igrzysk Dzieci w mini piłkę koszykową dziewcząt

W dniu 13 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się półfinał wojewódzkich Igrzysk Dzieci w mini piłkę koszykową dziewcząt rejonu Biała Podlaska. Uczennice Zespołu Szkół w Świdrach pojechały tam jako zwyciężczynie powiatu łukowskiego. Dziewczęta w składzie: Julia Łazuga, Maja Ptasińska, Iga Zabłocka i Gabriela Zabłocka z klasy VI, Oliwia Nowak, Lena Sosnowska i Patrycja Szczygielska z klasy IV, Alicja Gałach i Nikola Suska z klasy V oraz Oliwia Szaniawska z klasy VII stawiały dzielnie czoła zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej z Międzyrzeca Podlaskiego i Szkoły Podstawowej w Kodeńcu. Gra czasami była bardzo wyrównana, ale niestety  w ostatnich sekundach dziewczęta uznały wyższość swoich rywalek. Zawodniczki mogły zając trzecie miejsce, lecz niestety zabrakło kondycji i ostatecznie skończyło się na czwartym miejscu.

Zawodniczkom gratulujemy i dziękujemy za trud i sportowy wysiłek w zdobywaniu kolejnych szczebli rywalizacji sportowej.

Uczennice do zawodów przygotowała p. Jolanta Conkała – nauczyciel wychowania fizycznego, a uczennice z klasy V i VIII p. Dorota Mościcka.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała