„Pomalujmy razem świat”- konkurs Rzecznika Praw Dziecka

„Pomalujmy razem świat”  pod takim hasłem odbył się tegoroczny konkurs plastyczny ogłoszony przez Rzecznika Praw Dziecka z  okazji Dnia Dziecka 2022. Konkurs skierowany był do dzieci polskich i ukraińskich ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całej Polsce. Wśród tysięcy nadesłanych prac jury konkursu wybrało kilkadziesiąt najciekawszych i najbardziej pomysłowych prac. Wśród nich znalazł się piękny plakat malowany plasteliną, wykonany przez uczennicę klasy I Joannę Suchodolską, która została laureatką w kategorii klas 0 – IV. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają zestawy atrakcyjnych nagród, które zostaną przesłane za pośrednictwem szkoły lub przekazane przez przedstawiciela Organizatora w uzgodnionym terminie.

Cieszymy się, że w naszej szkole mamy tak wspaniałe i uzdolnione artystycznie dzieci.

Asi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Zdjęcia p. Anna Gajda