Powiatowe Igrzyska Dzieci – mini piłka ręczna dziewcząt

Kolejnym sportowym wyzwaniem dla uczniów Zespołu Szkół w Świdrach były Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłkę ręczną dziewcząt, rocznik 2009 i młodsze. Zawody odbyły się 16 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie.
Drużyna dziewcząt składała się z uczennic: Julia Łazuga, Maja Ptasińska, Gabriela Zabłocka i Iga Zabłocka – kl. VI, Lena Krasnodębska, Oliwia Nowak, Lena Sosnowska i Patrycja Szczygielska – kl. IV oraz Alicja Gałach i Nikola Suska –  kl. V, Oliwia Szaniawska kl. VII. Ostatecznie dziewczęta zajęły II miejsce w powiecie łukowskim.
Uczennicom gratulujemy, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.
Drużyna do zawodów została przygotowana przez nauczyciela wychowania fizycznego p. Jolantę Conkała.
Główny skład drużyny wspomagany był przez uczennice z kl. V i VII, które uczy p. Dorota Mościcka.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała