Przedszkolaki w domu się nie nudzą

Przedszkolaki wraz z Rodzicami udowadniają, że zdalne nauczanie nie jest wcale trudne. Pilnie  wykonują  zadania, które przygotowują dla nich nauczyciele. Dzieci uczą się, bawią i pracują nad rozwijaniem kluczowych umiejętności. Rodzice systematycznie przesyłają nam zdjęcia i filmy na założonych grupach na portalach społecznościowych. Nie byłoby to możliwe  gdyby nie ogromne zaangażowanie Rodziców za które bardzo, bardzo  dziękujemy.
Przedszkolaki – jesteśmy z Was dumne! Bardzo cieszymy z waszej kreatywności, twórczości. Trzymajcie tak dalej!
Dziękujemy Rodzicom za wspaniałą współpracę i pomoc w realizacji treści programowych. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z kolejnych dni zdalnej nauki w domach naszych fantastycznych przedszkolaków.