Rozdanie świadectw 2020

W dniu 26 czerwca 2020 r. spotkaliśmy się na uroczystości zakończenia roku szkolnego; rozpoczęło się zupełnie inaczej niż zwykle; okres pandemii COVID – 19 zmusił nas wszystkich do przestrzegania reżimu sanitarnego i dostosowania się do obowiązujących obostrzeń. W związku z trwającą pandemią koronawirusa, uczniowie naszej szkoły spotkali się na zakończeniu roku szkolnego w podzielonych grupach, według ustalonego harmonogramu; na początku przez Panią dyrektor i swoich wychowawców zostali powitani uczniowie klas I, II i III, w dalszej kolejności otrzymali świadectwa i słodkie upominki uczniowie klas IV, V i VI;  a  spotkanie klas  VII  i  VIII  rozpoczęło się w asyście sztandaru szkoły,  od  odśpiewania  Hymnu Państwowego   i    powitania     zebranych    uczniów,    rodziców  i nauczycieli  przez Panią dyrektor.   Uczniowie   klasy   VIII   otrzymali   świadectwa   ukończenia   szkoły podstawowej,    zostali    pożegnani   przez   wychowawcę   klasy    p. Małgorzatę Juszczyńską i dyrektor p. Agnieszkę Śledź oraz Samorząd Uczniowski. Uczniowie kl. VIII i ich rodzice podziękowali za całokształt pracy.

Na  zakończenie  spotkania  Pani  dyrektor  podziękowała  wszystkim  uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za całoroczną pracę; życzyła  bezpiecznych,  radosnych    wakacji;     absolwentom     klasy     ósmej   –  pomyślności   i  rozwijania  skrzydeł    w   kolejnym   etapie   kształcenia,    a     wszystkim     uczniom  i nauczycielom powrotu we wrześniu do szkoły.

Zdjęcia p. Marzena Szczygielska