Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021 w okresie pandemii COVID-19

W dniu 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021, w tym roku inaczej niż zwykle przebiegało spotkanie inaugurujące początek roku szkolnego. Zebranych uczniów w dwóch etapach – klasy I-III oraz klasy IV-VIII, nauczycieli oraz rodziców uczniów klasy I powitała Pani dyrektor Agnieszka Śledź, podkreśliła, że rozpoczynamy naukę w czasie pełnym   wyzwań i  trudności  związanych  z  pandemią  koronawirusa.   Przypomniała  o   obowiązujących   obostrzeniach   i   pracy   szkoły   w  reżimie  sanitarnym;  dzieciom  i młodzieży przedstawiła wychowawców i nauczycieli; wszystkim życzyła, aby nowy rok szkolny     był    bezpieczny    i    owocny.   Krótkie    spotkania    informacyjne   uczniów    z wychowawcami klas kończyły  dzisiejszą uroczystość.

Zdjęcia p. Małgorzata Juszczyńska