Spotkanie opłatkowe w grupie „Biedroneczek”

W piątek 18 grudnia 2020 roku wszystkie dzieci przyszły do przedszkola niezwykle elegancko ubrane. Od rana przygotowywaliśmy się na wizytę Pani dyrektor Agnieszki Śledź i dekorowaliśmy salę. Dzień ten był bardzo uroczysty i nastrojowy, chociaż inny niż co roku z powodu reżimu sanitarnego. Dzieci pięknie zaśpiewały świąteczne kolędy i otrzymały w nagrodę upominki od naszego gościa. Pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia, dzieląc się jednocześnie opłatkiem. Ten rok przyniósł nam wiele ograniczeń, dostosowujemy więc i nasze tradycje. Chociaż  utrzymujemy dystans, nie rezygnujemy z najważniejszych dla nas zwyczajów i przekazujemy wiedzę o nich najmłodszemu  pokoleniu.  Życzymy  naszym  podopiecznym  i  ich rodzinom zdrowych i spokojnych świąt w tym trudnym i niespokojnym czasie. Na przekór bieżącym wydarzeniom i zgiełkowi medialnemu, życzymy Wam w te święta ciszy i miłości, ciepła domowego  ogniska.  Cieszmy się swoją obecnością przy wigilijnym stole i pamiętajmy o sobie nawzajem.

Życzenia składają wychowawcy  grupy 3-4 latków.

Zdjęcia p. Agata Kaciłowicz