Sukces piłkarek

W dniu 11 października 2022 roku w Zespole Szkół w Gołaszynie odbyły się Gminne Zawody – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.
W zawodach wzięły udział cztery drużyny z rocznika klas VII – VIII.
Naszą szkołę reprezentowały: Julia Łazuga, Maja Ptasińska, Gabriela Zabłocka i Iga Zabłocka z klasy VII oraz Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska, Iwona Szczygielska i Joanna Toporowicz z klasy VIII.
Dziewczęta swoje sportowe zmagania rozpoczęły od remisu ze Szkołą Podstawową w Strzyżewie, ale kolejne mecze to już były same zwycięstwa. Ostatecznie nasze reprezentantki wywalczyły I miejsce w Gminie Łuków i na wiosnę wezmą udział w rozgrywkach powiatowych.

Tydzień w wcześniej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców.
W składzie drużyny znaleźli się: Piotr Filutowski, Rafał Łobejko, Dawid Świderski, Krystian Śledź i Michał Zabłocki z klasy VII oraz Szymon Dybciak, Adrian Marciniak i Kamil Świderski z klasy VIII. Chłopcy ostatecznie zajęli IV miejsce.

Dziewczętom gratulujemy i dziękujemy za sportową walkę i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie do zawodów zostali przygotowani przez p. Jolantę Conkała i p. Dorotę Mościcka.