Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

25 listopada 2021r. w naszym przedszkolu było pluszowo, misiowo i wesoło gdyż tak obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to przypadkowa data, właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nadal nie przemija. Pokazały to przedszkolaki, które  przyszły do przedszkola ze swoimi  przyjaciółmi – misiami. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, kolorowe, a  każdy  był  piękny  i  wyjątkowy.  Dzieci  chętnie  chwaliły  się  swoimi  Przytulankami i opowiadały o nich kolegom i koleżankom. W ciągu dnia panie czytały dzieciom książeczki   o   przygodach   misiów,   organizowały  wiele  ciekawych  zabaw  i konkursów, w których przedszkolaki brały udział z wielkim entuzjazmem. W grupie „maluszków” dzieci samodzielnie wyprawiły dla swoich misiów urodzinowe przyjęcie. Pokazując tym samym jak wiele się już nauczyły.
W tym dniu, powstało też  wiele ciekawych prac plastycznych z misiem w roli głównej. Był to bardzo wesoły dzień i na pewno pozostanie w pamięci dzieci na długo.

Zdjęcia p. Jolanta Wiszniewska- Celińska, p. Anna Wakuła, p. Ewelina Durka, p. Marta Kulik