The Big Challenge

W naszej szkole w dniu 31. marca 2022 odbył się konkurs z języka angielskiego „The Big Challenge”. Wzięło w nim udział 14 uczniów klas IV-VIII oraz tysiące uczniów z całego kraju. Rozwiązywali oni online zadania na różnych poziomach językowych. Wiele zadań było na rozumienie ze słuchu.
Zapisanie uczniów do programu The Big Challenge to umożliwienie im codziennego kontaktu z językiem angielskim przez cały rok szkolny, oraz udział w konkursie na koniec roku szkolnego, co jest świetnym wydarzeniem podsumowującym całoroczną pracę. To również dostęp do wspaniałego narzędzia motywacji, które uczestnicy bardzo polubili.
Konkurs The Big Challenge, przypadający na wiosnę, to ukoronowanie całorocznej nauki. Jego zasięg jest ogólnopolski, uczniowie mają więc okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami z całego kraju. Wszyscy uczestnicy są nagradzani niezależnie od wyniku, a najlepsi otrzymują prestiżowe nagrody. Trzymamy kciuki za wszystkich reprezentujących naszą szkołę w tym konkursie.
Organizatorem na terenie naszej szkoły była pani Małgorzata Juszczyńska.