Uczestniczyliśmy w Jubileuszu 100-lecia szkoły w Gołąbkach

W dniu 30 września 2017 r. wzięliśmy udział w obchodach niezwykłego jubileuszu – szkoła w Gołąbkach istnieje już wiek; biorąc pod uwagę sytuację polityczną narodu polskiego, należy stwierdzić, że jest wydarzenie upamiętniające niezwykłe wydarzenie historyczne.
Wśród zaproszonych gości byli również przedstawiciele naszej szkoły – Pani dyrektor Agnieszka Śledź oraz uczniowie z kl. VII reprezentujący poczet sztandarowy naszej szkoły – Kacper Dybciak, Zuzanna Filutowska i Dominika Jaroszkiewicz wraz z wychowawcą Elżbietą Goławską.
Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy św., wysłuchaliśmy okolicznościowej homilii, traktującej o zawierzeniu ludzkości Matce Bożej Różańcowej oraz byliśmy świadkami wspaniałych wydarzeń w Zespole Szkół w Gołąbkach, przygotowanych na tę okoliczność przez nauczycieli i uczniów. Podniosła atmosfera, serdeczne przyjęcie gości i bogaty program artystyczny złożyły się na jubileuszowe spotkanie.
Pani dyrektor i wychowawczyni kl.VII składają serdeczne podziękowania Państwu Joannie
i Pawłowi Filutowskim za okazaną pomoc w organizacji dojazdu uczniów do Gołąbek.