VI Gminny Konkurs Plastyczny – ,,Jan Paweł II – Patron Rodziny’’

W dniu 25 kwietnia 2023 r. został rozstrzygnięty VI Gminny konkurs plastyczny „Jan Paweł II – Patron Rodziny” organizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Rolach. Celem konkursu było pogłębienie zainteresowania dzieci osobą i nauczaniem św. Jana Pawła II.

W konkursie z naszej szkoły wzięło udział 6 osób – 1 przedszkolak i 5 uczniów z kl. I – VIII. Prace były wykonane pomysłowo i z inwencją twórczą. Dwie z nich zostały wyróżnione. Były to prace: Alicji Karwowskiej z grupy przedszkolnej ,,Żabki’’ i Leny Sosnowskiej – uczennicy kl. V; inni uczniowie, którzy wykonali prace to: Aleksandra Wysokińska – kl.3, Monika Karwowska – kl.3, Patrycja Szczygielska – kl.5, Julia Łazuga – kl.7.

Twórczą kreatywność uczniów wspierały p. Elżbieta Soszka, p. Sylwia Gajo i p. Jolanta Wiszniewska – Celińska.

Zdjęcia p. Elżbieta Soszka, p. Agata Kaciłowicz