Wiosna, wiosna…ach to ty!

Dnia 21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Nasza szkoła przywitała ją bardzo pomysłowo. Tego dnia tradycyjne torby i plecaki poszły w kąt. Zamiast nich, pojawiły się sklepowe koszyki, walizki, wózki, wiadra, skrzynki oraz wiele innych atrakcyjnych zamienników. Przerwy między lekcjami stały się okazją do prezentacji „szkolnych bagaży”. A te faktycznie okazały się bardzo pomysłowe. Wszystkim przedmiotom, które zostały przyniesione do szkoły nadano „drugie życie”. Kreatywność uczniów przerosła najśmielsze oczekiwania. Po obiedzie zostały przeprowadzone rozgrywki sportowe pomiędzy uczniami klas IV – VIII. Odbyły się mecze towarzyskie w piłkę nożną. Podczas gry nie zabrakło zaciętej sportowej rywalizacji, jak również wspaniałej zabawy. Ten szczególny dzień był przygotowany przez Samorząd Uczniowski.
Kolejny raz nasi uczniowie udowodnili, że pierwszy dzień wiosny nie musi się kojarzyć z wagarami, ale może być okazją do ciekawych pomysłów jak i wspólnej zabawy.

Zdjęcia p. Dorota Mościcka