Wróżby andrzejkowe w przedszkolu

W dniu 30 listopada 2020 roku dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wzięły udział w tradycyjnych wróżbach  andrzejkowych. Podczas wspólnych zabaw i konkursów przedszkolaki wybierały imię swojego najlepszego przyjaciela oraz losowały zawód, który będą wykonywać w przyszłości, ustawiały swoje buty,  przeliczały je  i określały, ile ich zmieści się na danym odcinku. Dzieci z grupy Maluszków lały wosk przez klucz, a następnie próbowały określić, jaki kształt wyszedł i co kogo czeka w przyszłości. Z zainteresowaniem przedszkolaki obserwowały każdą zabawę andrzejkową, co świadczy o chęci poznawania świata i uczenia się. Cieszymy się, że nowe wyzwania sprawiają naszym najmłodszym wychowankom tyle przyjemności.

Zdjęcia p. Marta Kulik, p. Jolanta Wiszniewska-Celińska