Wycieczka do Farmy Iluzji

Dnia 14 czerwca 2022r. dzieci z grupy 3 – 4 latków oraz 4 – 5 latków odbyły wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach. Celem wycieczki było wyrabianie nawyku czynnego spędzania czasu wolnego, zapewnienie aktywnego wypoczynku, rozwijanie zainteresowań oraz integracja grup.

Farma iluzji to ogromny park sensoryczny zlokalizowany w dolinie rzeki Okrzei w otoczeniu ogromnych lasów, w którym do dyspozycji dzieci jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji. To wyjątkowe miejsce do edukacji poprzez zabawę oraz wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dzieci miały okazję obejrzeć między innymi Muzeum Iluzji oraz Chatę Tajemnic, szukać drogi wyjścia w Lustrzanym i Wiklinowym Labiryncie, przeżyć niesamowite odczucia w Zakręconym Domku, bawić się szachami, pospacerować Laskiem Doświadczeń czy pokonywać tory przeszkód na placu zabaw.

Zdjęcia: p. Ewelina Durka, p. Jolanta Wiszniewska- Celińska