Wycieczka do Sejmu w Warszawie

W dniu 20. 06. 2022 r. w ramach konkursu Wiedzy o Sejmie RP została zorganizowana wycieczka do Warszawy. Organizatorem wyjazdu był Pan poseł Sławomir Skwarek. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie, którzy w dniu 03.06.2022 r. wzięli udział w Gminnym konkursie Wiedzy o Sejmie RP.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VIII: Aleksandra Czechowska, Amelia Dybciak, Patyk Gajek i Natalia Zabłocka. Wszyscy uczniowie skorzystali z możliwości wyjazdu do Warszawy, gdzie bardzo serdecznie przywitał ich Pan poseł Sławomir Skwarek. Uczestnicy wycieczki zostali oprowadzeni po najważniejszych miejscach w budynku Sejmu, zjedli wspólnie obiad w restauracji sejmowej i odwiedzili Złote Tarasy.

Uczniowie z wycieczki wrócili zadowoleni i bogatsi o wiedzę nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną dotyczącą zasad funkcjonowania Sejmu RP.

Zdjęcia: uczennica Zespołu Szkół w Świdrach Amelia Dybciak