Wyjazd na spektakl taneczny „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”

W środę 26 lutego 2020 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się kolejny spektakl taneczny „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Z przyjemnością i zainteresowaniem obejrzeliśmy przedstawienie ze względu na wysoki poziom i walory artystyczne. Na scenie wystąpiły dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne w ŁOK oraz dzieci uczące się w  Zespole  Szkół w Świdrach.  Młodzi tancerze wystąpili dla swoich koleżanek i kolegów z  przedszkola   i  szkoły  ze  Świdrów  i  Turzych  Rogów.  Spektakl  taneczny  był  nową  i ciekawą propozycją dla naszych dzieci. Uczniowie naszej szkoły pierwszy raz mogli obejrzeć swoich kolegów ze szkolnej ławki na deskach łukowskiego teatru. Na żywo mogliśmy zobaczyć, jak wiele pracy dzieci włożyły w występ oraz jak dużą przyjemność sprawiało im prezentowanie swoich umiejętności. Scenariusz i reżyserię spektaklu przygotowały : instruktor tańca Łukowskiego Ośrodka Kultury Małgorzata Czarnocka oraz Dorota Mościcka, nauczyciel Zespołu Szkół     w Świdrach.

Zdjęcia p. Marta Kulik