„Wyprawa do krainy zakochanych” – walentynki w naszej szkole

Walentynki – wpisały się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Traktujemy go jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, podjęcia refleksji o miłości i jej nieocenionej roli w naszym życiu. Już od rana wszystkim uczniom towarzyszyło podekscytowanie, wprowadzające w niepowtarzalną atmosferę walentynek.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnej Kasy Oszczędności, tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać swoim sympatiom miłe słowa, wrzucali własnoręcznie wykonane kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. Trzeba przyznać, że nasze szkolne listonoszki nie narzekały na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Pani dyrektor oraz nauczycieli i wychowawców.

Miłym zaskoczeniem było przedstawienie przygotowane specjalnie na tę okazję przez uczniów klasy VIII oraz występ dziewcząt z klasy VII, które zaprezentowały na tę okoliczność piękny pokaz taneczny z elementami akrobatyki według własnej choreografii.

Podczas walentynkowej akademii został rozstrzygnięty konkurs na najciekawsze przebranie walentynkowe.

W kategorii klas I-III:

I miejsce Piotr Krasuski

II miejsce Nadia i Natan Zabłoccy

III miejsce Joanna Suchodolska

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce Wiktoria Mościcka

II miejsce Zofia Kożuchowska

III miejsce Szymon Filutowski

W kategorii klas VII-VIII:

I miejsce Klaudia Nurzyńska

II miejsce Joanna Toporowicz

III miejsce Robert Suchodolski

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody niespodzianki wykonane drukarką 3D z projektu „ Laboratoria Przyszłości”.

Wszystkim życzymy dużo miłości!!!

Zdjęcia p. Agata Kaciłowicz