Zdalne nauczanie w przedszkolu

Od 25  marca 2020r. zgodnie z rozporządzeniem MEN rozpoczęto realizację podstawy programowej na odległość. Dla wszystkich jest to nowa i budząca wiele obaw sytuacja. Przedszkolaki wraz z rodzicami udowadniają jednak, że zdalne nauczanie nie jest wcale trudne. Pilnie wykonują zadania, które przygotowują dla nich nauczyciele. Zadania te uwzględniają możliwości dzieci i ich potrzeby. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez zaangażowania rodziców, którzy pracują w domu z dzieckiem mając na uwadze jego samopoczucie i zainteresowania. Rodzice systematycznie przesyłają nam zdjęcia i filmy na założonych grupach na portalach społecznościowych, za co bardzo dziękujemy. Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić aktywności dzieci. Czekamy na dalsze relacje.